Община Нова Загора

КАНДИДАТИ ЗА КМЕТ НА ОБЩИНА НОВА ЗАГОРА

Николай
Грозев
№ 13
Пепа
Беева
№ 8
Стоян
Стефанов
№ 14
Росен
Митев
№ 5
logo_gerb logo_bsp logo_rb logo_nfsb
Желязко
Милев
№ 16
Пламен
Леонов
№ 17
Станка
Тачева-
Йоргова
№ 20
Стоян
Пенев
№ 7
Движение
Напред
България
МК АБВ и
земеделци
МК ЕНП – Нова
алтернатива
 Ataka_logo

 

КАНДИДАТИ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ – СПИСЪК >>

КАНДИДАТ-КМЕТОВЕ НА КМЕТСТВА

Асеновец

  • 13. Димитрина Христова Стефанова
    ПП ГЕРБ
  • 14. Верка Христова Стоянова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 16. Георги Петров Джабаров
    Политическа партия Движение Напред България

Баня

  • 3. Радомир Стоянов Велев
    Движение за права и свободи-ДПС
  • 7. Димитър Иванов Илиев
    ПП АТАКА
  • 8. Владимир Величков Минчев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Божидар Едрев Желев
    ПП ГЕРБ
  • 14. Цветан Цветанов Щерев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 16. Христо Илиев Илиев
    Политическа партия Движение Напред България
  • 17. Бойчо Стоянов Бойчев
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „АБВ И ЗЕМЕДЕЛЦИ”

Богданово

  • 5. Десислав Господинов Добрев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 7. Величка Георгиева Господинова
    ПП АТАКА
  • 8. Диньо Стойков Динев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Дончо Енчев Димитров
    ПП ГЕРБ
  • 14. Иванчо Минчев Динев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Брястово

  • 8. Станко Стоянов Стоянов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Красимир Славов Славов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Калоян Георгиев Рангелов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Бял кладенец

  • 5. Гергана Николаева Минчева
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 13. Мария Енева Мартинова
    ПП ГЕРБ
  • 14. Мария Василева Димитрова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Дядово

  • 4. Пеньо Христов Христов
    БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ
  • 5. Венцислав Радков Георгиев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Ивайло Стоянов Желев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Ивайло Георгиев Миндов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Росица Минчева Господинова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 15. Драган Динев Драганов
    политическа партия Никола Петков
  • 17. Живко Иванов Желязков
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „АБВ И ЗЕМЕДЕЛЦИ”

Езеро

  • 5. Живко Атанасов Жеков
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 7. Мариета Светославова Парунева
    ПП АТАКА
  • 8. Тончо Панайотов Новаков
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 10. Мирена Иванова Кавалерова
    ПП България без цензура
  • 13. Стоян Атанасов Господинов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Пейчо Дачев Иванов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 15. Иван Танев Иванов
    политическа партия Никола Петков
  • 16. Петър Русев Петров
    Политическа партия Движение Напред България
  • 20. Камелия Петрова Петрова
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ЕНП-НОВА АЛТЕРНАТИВА“

Еленово

  • 7. Костадин Георгиев Мутафчиев
    ПП АТАКА
  • 8. Петко Митев Стоянов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Доньо Димитров Колев
    ПП ГЕРБ
  • 14. Динко Дечев Динев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 19. Дора Димитрова Михалева
    ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Загорци

  • 8. Красимир Петков Петков
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Тенко Трифонов Харачерев
    ПП ГЕРБ
  • 14. Даниела Данева Тенева
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 20. Дончо Минчев Донев
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ЕНП-НОВА АЛТЕРНАТИВА“

Каменово

  • 8. Господинка Кънева Колева
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Иванка Александрова Димова
    ПП ГЕРБ
  • 14. Мара Петкова Петкова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Караново

  • 6. Николина Георгиева Стефанова
    ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ НИКОЛИНА ГЕОРГИЕВА СТЕФАНОВА с.Караново
  • 13. Петя Стоянова Едрева
    ПП ГЕРБ
  • 14. Атанас Иванов Едрев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Коньово

  • 8. Ангелин Данев Иванов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Митко Симеонов Симеонов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Щилиянка Иванова Йорданова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 15. Иван Танев Иванов
    политическа партия Никола Петков
  • 16. Михаил Митев Стоянов
    Политическа партия Движение Напред България
  • 17. Васил Дончев Василев
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „АБВ И ЗЕМЕДЕЛЦИ”

Кортен

  • 9. Дончо Минчев Колев
    ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
  • 13. Минчо Русев Атанасов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Надежда Николаева Арнаудова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 16. Станка Тодорова Пенчева
    Политическа партия Движение Напред България
  • 17. Игнат Иванов Игнатов
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „АБВ И ЗЕМЕДЕЛЦИ”

Любенец

  • 7. Валентин Атанасов Костов
    ПП АТАКА
  • 13. Драгомир Цонев Цонев
    ПП ГЕРБ
  • 14. Мима Димова Стоева
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Любенова махала

  • 7. Руси Неделчев Русев
    ПП АТАКА
  • 13. Иван Маринов Иванов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Димитър Иванов Стайков
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Млекарево

  • 8. Йорго Йорданов Йоргов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Диян Иванов Тодоров
    ПП ГЕРБ
  • 14. Недялко Динев Петров
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 15. Добрин Димов Добрев
    политическа партия Никола Петков
  • 19. Кольо Иванов Колев
    ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Научене

  • 8. Валентин Живков Йорданов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Николай Михалев Русев
    ПП ГЕРБ
  • 14. Желю Славов Желев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Новоселец

  • 7. Тодор Димитров Тодоров
    ПП АТАКА
  • 8. Илия Желязков Илиев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Красимир Ангелов Иванов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Силвия Димитрова Александрова- Славова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Омарчево

  • 7. Слав Маринов Славов
    ПП АТАКА
  • 8. Димитър Пеев Жечев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Николинка Великова Русева
    ПП ГЕРБ
  • 14. Петър Нойков Митев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Пет могили

  • 7. Венета Бончева Желева
    ПП АТАКА
  • 8. Емил Събев Щилянов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Гергана Иванова Георгиева
    ПП ГЕРБ
  • 14. Тонка Господинова Иванова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Питово

  • 7. Стойчо Иванов Атанасов
    ПП АТАКА
  • 8. Валентина Костадинова Пенкова
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Андон Иванов Стоилов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Ангелина Иванова Канева
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 15. Иван Митев Иванов
    политическа партия Никола Петков
  • 17. Дончо Стоянов Инджов
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „АБВ И ЗЕМЕДЕЛЦИ”

Полско Пъдарево

  • 13. Диньо Димитров Димитров
    ПП ГЕРБ
  • 14. Тихолина Донева Желева
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 17. Жулиета Енчева Георгиева
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „АБВ И ЗЕМЕДЕЛЦИ”

Прохорово

  • 5. Златина Миткова Бонева
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Христо Захариев Христов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Ганка Иванова Иванова
    ПП ГЕРБ
  • 14. Иван Йорданов Иванов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Радево

  • 10. Данка Русева Димова
    ПП България без цензура
  • 13. Росица Балева Недялкова
    ПП ГЕРБ
  • 14. Денка Георгиева Пенева
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 17. Атанас Манолов Димов
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „АБВ И ЗЕМЕДЕЛЦИ”

Радецки

  • 8. Диньо Иванов Динев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Стоян Колев Стоянов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Господин Александров Николов
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Сокол

  • 7. Станимир Динев Стойчев
    ПП АТАКА
  • 13. Янка Динева Георгиева
    ПП ГЕРБ
  • 14. Добри Динев Георгиев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Стоил войвода

  • 8. Кольо Стоянов Колев
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Минка Кънева Попова
    ПП ГЕРБ
  • 14. Стоян Минков Кадънков
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
  • 15. Ангел Тодоров Донев
    политическа партия Никола Петков

Събрано

  • 7. Стойчо Георгиев Василев
    ПП АТАКА
  • 8. Илияна Димитрова Трифонова-Колева
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Желина Стефанова Георгиева
    ПП ГЕРБ
  • 14. Росица Миткова Тодорова
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Съдиево

  • 12. Здравко Атанасов Ников
    ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ЗДРАВКО АТАНАСОВ НИКОВ с.Съдиево
  • 13. Ленко Дончев Влаев
    ПП ГЕРБ
  • 15. Руси Йорданов Младенов
    политическа партия Никола Петков

Съдийско поле

  • 5. Йордан Желязков Баръмов
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 7. Динко Ганчев Динев
    ПП АТАКА
  • 13. Минчо Стоянов Баръмов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Боян Славов Ботев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

Ценино

  • 8. Стоян Киров Стоянов
    БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
  • 13. Марин Димитров Маринов
    ПП ГЕРБ
  • 14. Евгений Георгиев Илиев
    РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК

One thought on “Община Нова Загора

  1. Кольо Стоянов Колев, кандидат за кмет на Стоил войвода, ,,до вчера корумпирано ченге,цял живот с рушвети живее,не се на краде, сега и за кмет се гласи,още да краде!!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *


9 + четири =

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>